Automobili
1852 oglasa

Izdvojeno Zamjena
9
BMW 530 2004
13.000 KM
dizel300.000km2004
Zenica · prije 11 sati

Izdvojeno Zamjena
7
BMW 318 2013
21.000 KM
dizel293.000km2013
Srebrenik · prije 16 sati

Izdvojeno
9
Mercedes-Benz C 180 2011
12.499 KM
dizel320.000km2011
Prvi vlasnik
Sarajevo · prije 18 sati

Izdvojeno
6
BMW 320 2005
9.000 KM
dizel300.000km2005
Srebrenica · prije dan

Izdvojeno
14
Mercedes-Benz E 350 2012
26.900 KM
dizel330.000km2012
Servisna
Sarajevo · prije dan

Izdvojeno
7
Audi A8 2002
Po dogovoru
dizel315.000km2002
Mostar · prije 2 dana

Izdvojeno
7
Mercedes-Benz S 500 1996
Po dogovoru
benzin1996
Mostar · prije 2 dana

Izdvojeno Sniženo
11
Audi A3 2012
18.000 KM19.000
dizel290.000km2012
Ilidža · prije 2 dana

Izdvojeno Sniženo Zamjena
14
Golf 6 GTI 2012 Uvoz CH
18.500 KM19.000
benzin195.000km2012
ServisnaPrvi vlasnik
Bileća · prije 2 dana

Izdvojeno Sniženo
15
Volkswagen Golf 2012
10.000 KM14.000
dizel300.000km2012
GarancijaPrvi vlasnik
Sarajevo · prije 2 dana

Izdvojeno
9
Seat Exeo 2010
9.999 KM
dizel295.000km2010
Sarajevo · prije 3 dana

Izdvojeno
7
Škoda Octavia 2020
24.300 KM
dizel235.000km2020
Tešanj · prije 3 dana

Izdvojeno
6
Mercedes-Benz S500 S63 AMG 4Matic V8 Biturbo
75.000 KM
benzin135.000km2014
Sarajevo · prije 3 dana

Izdvojeno
6
Mercedes-Benz C 220 2005
10.200 KM
dizel315.000km2005
Cazin · prije 4 dana

Izdvojeno
20
Volkswagen Caravelle 2008
19.999 KM
dizel33.333.333km2008
Sarajevo · prije 5 dana

Izdvojeno
17
Volkswagen Golf 2012
15.500 KM
dizel201.000km2012
Sarajevo · prije 5 dana

Izdvojeno
8
Mercedes-Benz B 180 2006
4.800 KM
dizel33.333.333km2006
Sarajevo · prije 5 dana

Izdvojeno
8
Mercedes GL 320 7 sjedista 2008 godina tek registrovan
28.500 KM
dizel33.333.333km2008
Sarajevo · prije 5 dana
Slike uskoro
Izdvojeno
Opel Astra 2008
4.900 KM
benzin152.000km2008
Sarajevo · prije 5 dana

Izdvojeno
19
BMW X7 2020
110.000 KM
benzin165.000km2020
Ilidža · prije 5 dana

Izdvojeno
24
Besplatno vozanje Volkswagen električni Golf
19.900 KM
elektro149.000km2014
Ilidža · prije 5 dana

Izdvojeno
5
Seat Altea 2009
9.900 KM
dizel251.000km2009
Sarajevo · prije 5 dana

Izdvojeno
18
Volkswagen Golf GTI
25.000 KM
benzin217.000km2013
Tešanj · prije 6 dana

Izdvojeno
5
BMW X3 xDrive 4x4
Po dogovoru
dizel310.000km2008
Ilidža · prije 7 dana
Pregled tržišta: Automobili
Na osnovu 1.559 oglasa sa cijenom
Srednja cijena21.500 KMvećina 7,6k - 66k
Najčešće godište2011.većinom 2007. - 2023.
GorivoDizel 76%Benzin 22%
MjenjačAutomatik 52%Manuelni 48%
Cijenevećina oglasa
Cijene: većina 7.600 - 66.000 KM, srednja 21.500 KM.
Pretraži po budžetu
Gorivo
Gorivo: Dizel 76%, Benzin 22%, Hibrid 1%, Plin (LPG) 1%.
Mjenjač
Mjenjač: Automatik 52%, Manuelni 48%, Poluautomatik 0%.
Karoserija
Karoserija: Limuzina 16%, Karavan 12%, Terenac 11%, SUV 11%.
Česta pitanja
Automobili: odgovori na osnovu aktuelnih oglasa.
Većina oglasa je između 7.600 i 66.000 KM, a srednja cijena je 21.500 KM (na osnovu 1559 oglasa sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.
Većina oglasa je od 2007. do 2023. godišta, a najviše ih je iz 2011.
Po gorivu: Dizel 76%, Benzin 22%, Hibrid 1%, Plin (LPG) 1% oglasa.
Najviše oglasa je u gradovima: Sarajevo (208), Banja Luka (181), Novi Grad (160), Ljubuški (118), Zenica (111).
Registrujte se besplatno, odaberite kategoriju Automobili, dodajte fotografije, opis i cijenu. Objava je besplatna i odmah vidljiva u BiH i regionu.

