Preskoči na glavni sadržaj

Automobili

1852 oglasa

BMW 530 2004
Izdvojeno Zamjena
9

BMW 530 2004

13.000 KM
dizel300.000km2004
Zenica · prije 11 sati
BMW 318 2013
Izdvojeno Zamjena
7

BMW 318 2013

21.000 KM
dizel293.000km2013
Srebrenik · prije 16 sati
Mercedes-Benz C 180 2011
Izdvojeno
9

Mercedes-Benz C 180 2011

12.499 KM
dizel320.000km2011
Prvi vlasnik
Sarajevo · prije 18 sati
BMW 320 2005
Izdvojeno
6

BMW 320 2005

9.000 KM
dizel300.000km2005
Srebrenica · prije dan
Mercedes-Benz E 350 2012
Izdvojeno
14

Mercedes-Benz E 350 2012

26.900 KM
dizel330.000km2012
Servisna
Sarajevo · prije dan
Audi A8 2002
Izdvojeno
7

Audi A8 2002

Po dogovoru
dizel315.000km2002
Mostar · prije 2 dana
Mercedes-Benz S 500 1996
Izdvojeno
7

Mercedes-Benz S 500 1996

Po dogovoru
benzin1996
Mostar · prije 2 dana
Audi A3 2012
Izdvojeno Sniženo
11

Audi A3 2012

18.000 KM19.000
dizel290.000km2012
Ilidža · prije 2 dana
Golf 6 GTI 2012 Uvoz CH
Izdvojeno Sniženo Zamjena
14

Golf 6 GTI 2012 Uvoz CH

18.500 KM19.000
benzin195.000km2012
ServisnaPrvi vlasnik
Bileća · prije 2 dana
Volkswagen Golf 2012
Izdvojeno Sniženo
15

Volkswagen Golf 2012

10.000 KM14.000
dizel300.000km2012
GarancijaPrvi vlasnik
Sarajevo · prije 2 dana
Seat Exeo 2010
Izdvojeno
9

Seat Exeo 2010

9.999 KM
dizel295.000km2010
Sarajevo · prije 3 dana
Škoda Octavia 2020
Izdvojeno
7

Škoda Octavia 2020

24.300 KM
dizel235.000km2020
Tešanj · prije 3 dana
Mercedes-Benz S500 S63 AMG 4Matic V8 Biturbo
Izdvojeno
6

Mercedes-Benz S500 S63 AMG 4Matic V8 Biturbo

75.000 KM
benzin135.000km2014
Sarajevo · prije 3 dana
Mercedes-Benz C 220 2005
Izdvojeno
6

Mercedes-Benz C 220 2005

10.200 KM
dizel315.000km2005
Cazin · prije 4 dana
Volkswagen Caravelle 2008
Izdvojeno
20

Volkswagen Caravelle 2008

19.999 KM
dizel33.333.333km2008
Sarajevo · prije 5 dana
Volkswagen Golf 2012
Izdvojeno
17

Volkswagen Golf 2012

15.500 KM
dizel201.000km2012
Sarajevo · prije 5 dana
Mercedes-Benz B 180 2006
Izdvojeno
8

Mercedes-Benz B 180 2006

4.800 KM
dizel33.333.333km2006
Sarajevo · prije 5 dana
Mercedes GL 320 7 sjedista 2008 godina tek registrovan
Izdvojeno
8

Mercedes GL 320 7 sjedista 2008 godina tek registrovan

28.500 KM
dizel33.333.333km2008
Sarajevo · prije 5 dana
Slike uskoro
Izdvojeno

Opel Astra 2008

4.900 KM
benzin152.000km2008
Sarajevo · prije 5 dana
BMW X7 2020
Izdvojeno
19

BMW X7 2020

110.000 KM
benzin165.000km2020
Ilidža · prije 5 dana
Besplatno vozanje Volkswagen električni Golf
Izdvojeno
24

Besplatno vozanje Volkswagen električni Golf

19.900 KM
elektro149.000km2014
Ilidža · prije 5 dana
Seat Altea 2009
Izdvojeno
5

Seat Altea 2009

9.900 KM
dizel251.000km2009
Sarajevo · prije 5 dana
Volkswagen Golf GTI
Izdvojeno
18

Volkswagen Golf GTI

25.000 KM
benzin217.000km2013
Tešanj · prije 6 dana
BMW X3 xDrive 4x4
Izdvojeno
5

BMW X3 xDrive 4x4

Po dogovoru
dizel310.000km2008
Ilidža · prije 7 dana
23...78

Pregled tržišta: Automobili

Na osnovu 1.559 oglasa sa cijenom

Srednja cijena21.500 KMvećina 7,6k - 66k
Najčešće godište2011.većinom 2007. - 2023.
GorivoDizel 76%Benzin 22%
MjenjačAutomatik 52%Manuelni 48%
Cijenevećina oglasa

Cijene: većina 7.600 - 66.000 KM, srednja 21.500 KM.

Gorivo

Gorivo: Dizel 76%, Benzin 22%, Hibrid 1%, Plin (LPG) 1%.

Mjenjač

Mjenjač: Automatik 52%, Manuelni 48%, Poluautomatik 0%.

Karoserija

Karoserija: Limuzina 16%, Karavan 12%, Terenac 11%, SUV 11%.

Česta pitanja

Većina oglasa je između 7.600 i 66.000 KM, a srednja cijena je 21.500 KM (na osnovu 1559 oglasa sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.