Kamperi
41 oglas

13
Kamp prikolica Blølseth 500 DELUXE
6.500 KM
1988
Tuzla · prije 5 dana

10
Mercedes Sprinter Kamper 4x4
Po dogovoru
dizel2011
Servisna
Foča · prije 3 mjeseci

10
KAMPER U ODLICNOM STANJU , SVE RADJENO PO MJERI .
Po dogovoru
dizel2009
Brčko · prije 3 mjeseci

10
Peugeot J5 1986, komper, kombi
Po dogovoru
dizel140.000km1986
Sarajevo · prije 3 mjeseci

8
Kamp prikolica Knaus 365 confort
Po dogovoru
elektro1998
Sarajevo · prije 3 mjeseci

9
KAMPER Volkswagen T3 Caravelle
7.500 KM
dizel150.000km1984
Zenica · prije 3 mjeseci

10
Kamper Fiat Hobby 550
22.000 KM
dizel1989
Srebrenik · prije 3 mjeseci

5
Kamper Mercedes
13.000 KM
dizel1982
Kozarska Dubica · prije 3 mjeseci

6
Ford transit kamper
5.000 KM
dizel1984
Mostar · prije 3 mjeseci

8
Kamper VW -old timer
15.500 KM
dizel250.000km1989
Prijedor · prije 4 mjeseci

10
Kamper Citroen Jumper
Po dogovoru
dizel2014
Travnik · prije 4 mjeseci

10
Kamper DETHLEFFS
115.000 KM
dizel2016
Servisna
Travnik · prije 4 mjeseci

4
Tenda za kamper
400 KM
hibrid2023
Doboj · prije 4 mjeseci

5
Kamper reno
19.000 KM
dizel1989
Visoko · prije 4 mjeseci

10
KAMPER MERCEDES
25.000 KM
dizel2007
Servisna
Prnjavor · prije 4 mjeseci

10
Kamper Peugeot J5 Eura Mobil Klima
24.990 KM
dizel1992
Banja Luka · prije 4 mjeseci

7
Kamp prikolica Chateau Cantara 395
9.500 KM
dizel1997
Laktaši · prije 4 mjeseci

10
Fiat Ducato kamper
19.800 KM
dizel149.000km1991
Cazin · prije 4 mjeseci

10
Mercedes 508 kamper (508 camper oldtimer kamp)
Po dogovoru
dizel1973
Bugojno · prije 4 mjeseci

10
Mercedes-Benz Viano westfalia kamper
32.000 KM
dizel2005
Travnik · prije 4 mjeseci

1
Kamp prikolica
7.500 KM
plin1988
Ključ · prije 4 mjeseci

4
Kamper Mercedes 207
16.800 KM
dizel1978
Banja Luka · prije 4 mjeseci

9
Kamper FIAT DUCATO 1.9TD
17.000 KM
dizel1990
Brčko · prije 4 mjeseci

9
Kamper Fijat u ekstra stanju
19.500 KM
dizel1994
Servisna
Prijedor · prije 4 mjeseci
Pregled tržišta: Kamperi
Na osnovu 31 oglas sa cijenom
Srednja cijena19.000 KMvećina 7,5k - 105k
Najčešće godište1992.većinom 1984. - 2018.
GorivoDizel 87%Elektro 5%
MjenjačManuelni 93%Automatik 7%
Cijenevećina oglasa
Cijene: većina 7.500 - 105.000 KM, srednja 19.000 KM.
Pretraži po budžetu
Gorivo
Gorivo: Dizel 87%, Elektro 5%, Plin (LPG) 3%, Hibrid 3%.
Mjenjač
Mjenjač: Manuelni 93%, Automatik 7%.
Karoserija
Karoserija: Kombi 100%.
Po gradu
broj oglasaČesta pitanja
Kamperi: odgovori na osnovu aktuelnih oglasa.
Većina oglasa je između 7.500 i 105.000 KM, a srednja cijena je 19.000 KM (na osnovu 31 oglas sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.
Većina oglasa je od 1984. do 2018. godišta, a najviše ih je iz 1992.
Po gorivu: Dizel 87%, Elektro 5%, Plin (LPG) 3%, Hibrid 3% oglasa.
Najviše oglasa je u gradovima: Sarajevo (5), Travnik (4), Cazin (3), Banja Luka (3), Brčko (2).
Registrujte se besplatno, odaberite kategoriju Kamperi, dodajte fotografije, opis i cijenu. Objava je besplatna i odmah vidljiva u BiH i regionu.

