Preskoči na glavni sadržaj

Kamperi

41 oglas

Kamp prikolica  Blølseth 500 DELUXE
13

Kamp prikolica Blølseth 500 DELUXE

6.500 KM
1988
Tuzla · prije 5 dana
Mercedes Sprinter Kamper 4x4
10

Mercedes Sprinter Kamper 4x4

Po dogovoru
dizel2011
Servisna
Foča · prije 3 mjeseci
KAMPER U ODLICNOM STANJU , SVE RADJENO PO MJERI .
10

KAMPER U ODLICNOM STANJU , SVE RADJENO PO MJERI .

Po dogovoru
dizel2009
Brčko · prije 3 mjeseci
Peugeot J5 1986, komper, kombi
10

Peugeot J5 1986, komper, kombi

Po dogovoru
dizel140.000km1986
Sarajevo · prije 3 mjeseci
Kamp prikolica Knaus 365 confort
8

Kamp prikolica Knaus 365 confort

Po dogovoru
elektro1998
Sarajevo · prije 3 mjeseci
KAMPER Volkswagen T3 Caravelle
9

KAMPER Volkswagen T3 Caravelle

7.500 KM
dizel150.000km1984
Zenica · prije 3 mjeseci
Kamper Fiat Hobby 550
10

Kamper Fiat Hobby 550

22.000 KM
dizel1989
Srebrenik · prije 3 mjeseci
Kamper Mercedes
5

Kamper Mercedes

13.000 KM
dizel1982
Kozarska Dubica · prije 3 mjeseci
Ford transit kamper
6

Ford transit kamper

5.000 KM
dizel1984
Mostar · prije 3 mjeseci
Kamper VW -old timer
8

Kamper VW -old timer

15.500 KM
dizel250.000km1989
Prijedor · prije 4 mjeseci
Kamper Citroen Jumper
10

Kamper Citroen Jumper

Po dogovoru
dizel2014
Travnik · prije 4 mjeseci
Kamper DETHLEFFS
10

Kamper DETHLEFFS

115.000 KM
dizel2016
Servisna
Travnik · prije 4 mjeseci
Tenda za kamper
4

Tenda za kamper

400 KM
hibrid2023
Doboj · prije 4 mjeseci
Kamper reno
5

Kamper reno

19.000 KM
dizel1989
Visoko · prije 4 mjeseci
KAMPER MERCEDES
10

KAMPER MERCEDES

25.000 KM
dizel2007
Servisna
Prnjavor · prije 4 mjeseci
Kamper Peugeot J5 Eura Mobil Klima
10

Kamper Peugeot J5 Eura Mobil Klima

24.990 KM
dizel1992
Banja Luka · prije 4 mjeseci
Kamp prikolica Chateau Cantara 395
7

Kamp prikolica Chateau Cantara 395

9.500 KM
dizel1997
Laktaši · prije 4 mjeseci
Fiat Ducato kamper
10

Fiat Ducato kamper

19.800 KM
dizel149.000km1991
Cazin · prije 4 mjeseci
Mercedes 508 kamper (508 camper oldtimer kamp)
10

Mercedes 508 kamper (508 camper oldtimer kamp)

Po dogovoru
dizel1973
Bugojno · prije 4 mjeseci
Mercedes-Benz Viano westfalia kamper
10

Mercedes-Benz Viano westfalia kamper

32.000 KM
dizel2005
Travnik · prije 4 mjeseci
Kamp  prikolica
1

Kamp prikolica

7.500 KM
plin1988
Ključ · prije 4 mjeseci
Kamper Mercedes 207
4

Kamper Mercedes 207

16.800 KM
dizel1978
Banja Luka · prije 4 mjeseci
Kamper FIAT DUCATO 1.9TD
9

Kamper FIAT DUCATO 1.9TD

17.000 KM
dizel1990
Brčko · prije 4 mjeseci
Kamper Fijat u ekstra stanju
9

Kamper Fijat u ekstra stanju

19.500 KM
dizel1994
Servisna
Prijedor · prije 4 mjeseci
2

Pregled tržišta: Kamperi

Na osnovu 31 oglas sa cijenom

Srednja cijena19.000 KMvećina 7,5k - 105k
Najčešće godište1992.većinom 1984. - 2018.
GorivoDizel 87%Elektro 5%
MjenjačManuelni 93%Automatik 7%
Cijenevećina oglasa

Cijene: većina 7.500 - 105.000 KM, srednja 19.000 KM.

Gorivo

Gorivo: Dizel 87%, Elektro 5%, Plin (LPG) 3%, Hibrid 3%.

Mjenjač

Mjenjač: Manuelni 93%, Automatik 7%.

Karoserija

Karoserija: Kombi 100%.

Po gradu

broj oglasa
Sarajevo5
Travnik4
Cazin3
Banja Luka3
Brčko2
Zenica2
Prijedor2
Kiseljak2
Novi Grad2
Foča1
Vitez1
Tuzla1

Česta pitanja

Većina oglasa je između 7.500 i 105.000 KM, a srednja cijena je 19.000 KM (na osnovu 31 oglas sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.