Teretna vozila
198 oglasa

10
VW Caddy Cargo 2.0 TDI Teretni Furgon - Vise vozila na stanju
21.900 KM
dizel2021
Novi Grad · prije 5 dana

11
Volvo FH 460 TC 2022
105.660 KM
dizel515.200km2022
Sarajevo · prije 6 dana

Iznajmljivanje
4
Dupla prikolica labudica za 2 dva vozila auta iznajmljivanje
Po dogovoru
Derventa · prije 7 dana

10
Volkswagen Caddy 2.0 TDI 75KS TOP STANJE FURGON Kedi Cady
21.900 KM
dizel2021
Servisna
Gradačac · prije 8 dana

Iznajmljivanje
4
Renta autoprikolice za 2 auta 3 osovine
120 KM/dan
Zenica · prije 8 dana

10
Volkswagen Crafter // Virtual // 2025 //
Po dogovoru
dizel5.000km2025
Servisna
Zenica · prije 8 dana

Iznajmljivanje
3
Iznajmljivanje prikolice za 2 dva auta dupla
Po dogovoru
Derventa · prije 9 dana

Iznajmljivanje
2
Iznajmljujem auto prikolicu 40km24h
Po dogovoru
Tuzla · prije 9 dana

Iznajmljivanje
8
Iznajmljivanje renta prikolica za auto labudica slepa
60 KM/dan
Zenica · prije 9 dana

Iznajmljivanje
1
Najam/Iznajmljivanje/Rent Prikolica ATV Quad 750kg Nosivost
50 KM/dan
Grude · prije 11 dana

Iznajmljivanje
1
Najam auto prikolica rentanje iznajmljivanje
Po dogovoru
Derventa · prije 11 dana

Iznajmljivanje
1
Prikolica za motocikle
Po dogovoru
Bileća · prije 11 dana

Iznajmljivanje
3
PRODAJA, Fiat Iveco, Šlep Služba
Po dogovoru
Kozarska Dubica · prije 12 dana

10
Ford Transit Courier // 2018 // Dizel //
22.500 KM
dizel168.000km2018
Servisna
Zenica · prije 13 dana

Iznajmljivanje
5
Prikolica za prevoz vozila, šlepa labudica
Po dogovoru
Bijeljina · prije 14 dana

Iznajmljivanje
7
IZNAJMLJIVANJE LUKSUZNE CADILLAC LIMUZINE SA VOZAČEM
Po dogovoru
Busovača · prije 14 dana

Iznajmljivanje
3
Prikolica za 2 dva vozila dupla iznajmljujem
Po dogovoru
Novo
Derventa · prije 15 dana

10
Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI TERETNI 2021 FURGON CADY KEDI
21.900 KM
dizel2021
Servisna
Gradačac · prije 16 dana

Iznajmljivanje
6
Iznajmljivanje KOMBI DIZALICA do 12m 066 300 302
Po dogovoru
Banja Luka · prije 17 dana

Iznajmljivanje
9
Iznajmljivanje najam rent forklift viljuskara 1.5t do 7t
Po dogovoru
Prnjavor · prije 17 dana

Iznajmljivanje
5
Iznajmljivanje dizalice Ruthmann 28m
Po dogovoru
Srebrenik · prije 19 dana

Zamjena
25
MAN TGM 18.280 2009g Webasto, krevet, Klima, Sanduk 8m, Rampa
36.000 KM
dizel600.000km2009
Servisna
Ilijaš · prije mjesec

7
Mercedes-Benz 416 CDI
14.000 KM
dizel220.000km2003
Sarajevo · prije mjesec

1
Volkswagen 2007
28.500 KM
dizel250.000km2007
Istočni Mostar · prije mjesec
Pregled tržišta: Teretna vozila
Na osnovu 147 oglasa sa cijenom
Srednja cijena30.800 KMvećina 17,8k - 136k
Najčešće godište2017.većinom 2008. - 2024.
GorivoDizel 99%Elektro 1%
MjenjačManuelni 69%Automatik 31%
Cijenevećina oglasa
Cijene: većina 17.800 - 136.000 KM, srednja 30.800 KM.
Pretraži po budžetu
Gorivo
Gorivo: Dizel 99%, Elektro 1%.
Mjenjač
Mjenjač: Manuelni 69%, Automatik 31%.
Karoserija
Karoserija: Kombi 98%, Caddy 1%, Limuzina 1%.
Česta pitanja
Teretna vozila: odgovori na osnovu aktuelnih oglasa.
Većina oglasa je između 17.800 i 136.000 KM, a srednja cijena je 30.800 KM (na osnovu 147 oglasa sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.
Većina oglasa je od 2008. do 2024. godišta, a najviše ih je iz 2017.
Po gorivu: Dizel 99%, Elektro 1% oglasa.
Najviše oglasa je u gradovima: Ljubuški (40), Gradačac (21), Ilidža (18), Banja Luka (12), Široki Brijeg (11).
Registrujte se besplatno, odaberite kategoriju Teretna vozila, dodajte fotografije, opis i cijenu. Objava je besplatna i odmah vidljiva u BiH i regionu.

