Preskoči na glavni sadržaj

Teretna vozila

198 oglasa

VW Caddy Cargo 2.0 TDI Teretni Furgon - Vise vozila na stanju
10

VW Caddy Cargo 2.0 TDI Teretni Furgon - Vise vozila na stanju

21.900 KM
dizel2021
Novi Grad · prije 5 dana
Volvo FH 460 TC 2022
11

Volvo FH 460 TC 2022

105.660 KM
dizel515.200km2022
Sarajevo · prije 6 dana
Dupla prikolica labudica za 2 dva vozila auta iznajmljivanje
Iznajmljivanje
4

Dupla prikolica labudica za 2 dva vozila auta iznajmljivanje

Po dogovoru
Derventa · prije 7 dana
Volkswagen Caddy 2.0 TDI 75KS TOP STANJE FURGON Kedi Cady
10

Volkswagen Caddy 2.0 TDI 75KS TOP STANJE FURGON Kedi Cady

21.900 KM
dizel2021
Servisna
Gradačac · prije 8 dana
Renta autoprikolice za 2 auta 3 osovine
Iznajmljivanje
4

Renta autoprikolice za 2 auta 3 osovine

120 KM/dan
Zenica · prije 8 dana
Volkswagen Crafter // Virtual // 2025 //
10

Volkswagen Crafter // Virtual // 2025 //

Po dogovoru
dizel5.000km2025
Servisna
DEA auto centarDEA auto centar
Zenica · prije 8 dana
Iznajmljivanje prikolice za 2 dva auta dupla
Iznajmljivanje
3

Iznajmljivanje prikolice za 2 dva auta dupla

Po dogovoru
Derventa · prije 9 dana
Iznajmljujem auto prikolicu 40km24h
Iznajmljivanje
2

Iznajmljujem auto prikolicu 40km24h

Po dogovoru
Tuzla · prije 9 dana
Iznajmljivanje renta prikolica za auto labudica slepa
Iznajmljivanje
8

Iznajmljivanje renta prikolica za auto labudica slepa

60 KM/dan
Zenica · prije 9 dana
Najam/Iznajmljivanje/Rent Prikolica ATV Quad 750kg Nosivost
Iznajmljivanje
1

Najam/Iznajmljivanje/Rent Prikolica ATV Quad 750kg Nosivost

50 KM/dan
Grude · prije 11 dana
Najam auto prikolica rentanje iznajmljivanje
Iznajmljivanje
1

Najam auto prikolica rentanje iznajmljivanje

Po dogovoru
Derventa · prije 11 dana
Prikolica za motocikle
Iznajmljivanje
1

Prikolica za motocikle

Po dogovoru
Bileća · prije 11 dana
PRODAJA, Fiat Iveco, Šlep Služba
Iznajmljivanje
3

PRODAJA, Fiat Iveco, Šlep Služba

Po dogovoru
Kozarska Dubica · prije 12 dana
Ford Transit Courier // 2018 // Dizel //
10

Ford Transit Courier // 2018 // Dizel //

22.500 KM
dizel168.000km2018
Servisna
DEA auto centarDEA auto centar
Zenica · prije 13 dana
Prikolica za prevoz vozila, šlepa labudica
Iznajmljivanje
5

Prikolica za prevoz vozila, šlepa labudica

Po dogovoru
Bijeljina · prije 14 dana
IZNAJMLJIVANJE LUKSUZNE CADILLAC LIMUZINE SA VOZAČEM
Iznajmljivanje
7

IZNAJMLJIVANJE LUKSUZNE CADILLAC LIMUZINE SA VOZAČEM

Po dogovoru
Busovača · prije 14 dana
Prikolica za 2 dva vozila dupla iznajmljujem
Iznajmljivanje
3

Prikolica za 2 dva vozila dupla iznajmljujem

Po dogovoru
Novo
Derventa · prije 15 dana
Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI TERETNI 2021 FURGON CADY KEDI
10

Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI TERETNI 2021 FURGON CADY KEDI

21.900 KM
dizel2021
Servisna
Gradačac · prije 16 dana
Iznajmljivanje KOMBI DIZALICA do 12m 066 300 302
Iznajmljivanje
6

Iznajmljivanje KOMBI DIZALICA do 12m 066 300 302

Po dogovoru
Banja Luka · prije 17 dana
Iznajmljivanje najam rent forklift viljuskara 1.5t do 7t
Iznajmljivanje
9

Iznajmljivanje najam rent forklift viljuskara 1.5t do 7t

Po dogovoru
Prnjavor · prije 17 dana
Iznajmljivanje dizalice Ruthmann 28m
Iznajmljivanje
5

Iznajmljivanje dizalice Ruthmann 28m

Po dogovoru
Srebrenik · prije 19 dana
MAN TGM 18.280 2009g Webasto, krevet, Klima, Sanduk 8m, Rampa
Zamjena
25

MAN TGM 18.280 2009g Webasto, krevet, Klima, Sanduk 8m, Rampa

36.000 KM
dizel600.000km2009
Servisna
Ilijaš · prije mjesec
Mercedes-Benz 416 CDI
7

Mercedes-Benz 416 CDI

14.000 KM
dizel220.000km2003
Sarajevo · prije mjesec
Volkswagen 2007
1

Volkswagen 2007

28.500 KM
dizel250.000km2007
Istočni Mostar · prije mjesec
23...9

Pregled tržišta: Teretna vozila

Na osnovu 147 oglasa sa cijenom

Srednja cijena30.800 KMvećina 17,8k - 136k
Najčešće godište2017.većinom 2008. - 2024.
GorivoDizel 99%Elektro 1%
MjenjačManuelni 69%Automatik 31%
Cijenevećina oglasa

Cijene: većina 17.800 - 136.000 KM, srednja 30.800 KM.

Pretraži po budžetu
do 5.000 KM3
5.000 - 10.000 KM3
10.000 - 20.000 KM24preko 20.000 KM121
Gorivo

Gorivo: Dizel 99%, Elektro 1%.

Mjenjač

Mjenjač: Manuelni 69%, Automatik 31%.

Karoserija

Karoserija: Kombi 98%, Caddy 1%, Limuzina 1%.

Česta pitanja

Većina oglasa je između 17.800 i 136.000 KM, a srednja cijena je 30.800 KM (na osnovu 147 oglasa sa cijenom). Cijena zavisi od godišta, kilometraže, opreme i stanja.